Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 500 mg tablety, působí proti bolesti a snižuje...
Přípravek Ibuprofen Galmed obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. n...
Paracetamol, léčivá látka přípravku Paramegal 500 mg, působí proti bolesti a snižuje zvýše...
Ibalgin Rapidcaps se používá k úlevě od bolestí hlavy, migrény, bolesti zubů, bolesti zad,...
Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové tlumí bolesti a snižuje horečku, ve vyšších...
Přípravek Ibalgin obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidn...
CETALGEN se používá ke krátkodobé léčbě středně silné bolesti, jako je bolest hlavy (nikol...
Valetol je složený přípravek obsahující kombinaci léčivých látek – propyfenazon, paracetam...
Léčivá látka přípravku, naproxen ve formě sodné soli mírní bolest, horečku a zánět. Tablet...
Nurofen patří mezi léky označované jako analgetika, antipyretika, nesteroidní antirevmatik...
Veral odstraňuje zánětlivé příznaky, jako je bolest a otok (edém) a také snižuje horečku....
Přípravek Nurofen Rapid se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou boles...
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN horký nápoj bez cukru, působí proti bolesti a...
Voltaren Actigo Extra zmírňuje příznaky zánětu, jako je bolest a otok, tím, že blokuje syn...
Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma je vhodný k úlevě od bolesti hlavy, migrény, bolesti...
Léčivou látkou přípravku Flector je diclofenak, který má protizánětlivé a analgetické vlas...
Rychlá a účinná úleva od bolesti zad a svalů. Snadno polykatelné želatinové tobolky s prot...
Přípravek Dexoket je lék proti bolesti ze skupiny léků označovaných jako nesteroidní proti...
Saridon je kombinace analgetických a antipyretických léčivých látek s malým množstvím kofe...
Přípravek Aspirin obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analge...
Kyselina acetylsalicylová snižuje tvorbu prostaglandinů (fyziologicky účinných sloučenin,...
Diclofenac čípky patří do skupiny přípravků nazývaných nesteroidní protizánětlivé léky (NS...
Agnucaston je léčivý přípravek, který obsahuje suchý extrakt z drmkových plodů. Agnucaston...
Léčivou látkou je Naproxenum natricum. Uživá se k léčbě bolesti. Tablety se dobře rozpoušt...
Panadol Extra Novum působí při mírné až středně silné bolesti hlavy včetně migrény, bolest...