Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 500 mg tablety, působí proti bolesti a snižuje...
Přípravek Ibuprofen Galmed obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. n...
Paracetamol, léčivá látka přípravku Paramegal 500 mg, působí proti bolesti a snižuje zvýše...
Ibalgin Rapidcaps se používá k úlevě od bolestí hlavy, migrény, bolesti zubů, bolesti zad,...
Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové tlumí bolesti a snižuje horečku, ve vyšších...
Brufen je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku (antipyretickým...
Přípravek Ibalgin obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidn...
CETALGEN se používá ke krátkodobé léčbě středně silné bolesti, jako je bolest hlavy (nikol...
Valetol je složený přípravek obsahující kombinaci léčivých látek – propyfenazon, paracetam...
PARALEN GRIP horký nápoj citrón obsahuje kombinaci dvou léčivých látek – paracetamolu a fe...
Léčivá látka přípravku, naproxen ve formě sodné soli mírní bolest, horečku a zánět. Tablet...
Nurofen patří mezi léky označované jako analgetika, antipyretika, nesteroidní antirevmatik...
Veral odstraňuje zánětlivé příznaky, jako je bolest a otok (edém) a také snižuje horečku....
Přípravek Nurofen Rapid se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou boles...
Přípravek Ibalgin se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, p...
Přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest je určen k úlevě od příznaků chřipky a nachlazení....
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN horký nápoj bez cukru, působí proti bolesti a...
Voltaren Actigo Extra zmírňuje příznaky zánětu, jako je bolest a otok, tím, že blokuje syn...
Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma je vhodný k úlevě od bolesti hlavy, migrény, bolesti...
Léčivou látkou přípravku Flector je diclofenak, který má protizánětlivé a analgetické vlas...
Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky obsahuje kombinaci dvou léčivých láte...
Rychlá a účinná úleva od bolesti zad a svalů. Snadno polykatelné želatinové tobolky s prot...
Panadol Duo se používá u dospělých ke krátkodobé léčbě mírné až středně silné bolesti, jak...
Přípravek Dexoket je lék proti bolesti ze skupiny léků označovaných jako nesteroidní proti...
Saridon je kombinace analgetických a antipyretických léčivých látek s malým množstvím kofe...
Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor obsahuje kombinaci dvou léčivých láte...