Přípravek Inflanor je určen ke krátkodobé léčbě mírné až středně silné bolesti, horečky (v...
Panadol pro děti je určen ke snížení horečky provázející chřipku, nachlazení, infekční one...
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 125 mg tablety, působí proti bolesti a snižuje...