Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 500 mg tablety, působí proti bolesti a snižuje...
Přípravek Ibuprofen Galmed obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. n...
Diclofenac Galmed obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků z...
Přípravek Olfen Neo Forte se používá k úlevě od bolesti, k potlačení zánětu a k zmírnění o...
Olfen tlumí bolest a zánět, zmírňuje otoky. Olfen se používá k místní léčbě onemocnění poh...
Paracetamol, léčivá látka přípravku Paramegal 500 mg, působí proti bolesti a snižuje zvýše...
Ibalgin Rapidcaps se používá k úlevě od bolestí hlavy, migrény, bolesti zubů, bolesti zad,...
Traumaplant je mast s obsahem šťávy a extraktu z čerstvé nati kostivalu cizího (Symphytum...
Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové tlumí bolesti a snižuje horečku, ve vyšších...
Brufen je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku (antipyretickým...
Přípravek Ibalgin obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidn...
Ibalgin Duo Effect krém obsahuje léčivé látky ibuprofen a heparinoid a užívá se k léčbě po...
CETALGEN se používá ke krátkodobé léčbě středně silné bolesti, jako je bolest hlavy (nikol...
Valetol je složený přípravek obsahující kombinaci léčivých látek – propyfenazon, paracetam...
Léčivá látka přípravku, naproxen ve formě sodné soli mírní bolest, horečku a zánět. Tablet...
Voltaren Forte 2,32% gel vám pomůže zmírnit akutní bolest kloubů a svalů, abyste si m...
Nurofen patří mezi léky označované jako analgetika, antipyretika, nesteroidní antirevmatik...
Veral odstraňuje zánětlivé příznaky, jako je bolest a otok (edém) a také snižuje horečku....
Přípravek Diclofenac Dr. Müller Pharma je určený k zevnímu použití. Tento léčivý přípravek...
Přípravek Nurofen Rapid se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou boles...
Přípravek FLECTOR EP TISSUGEL je určen pro místní léčbu bolesti a zánětů šlach, kloubů a s...
Ibalgin ve formě gelu se používá k místní léčbě bolestivých poranění šlach, svalů a k...
Analgetikum ve formě gelu s účinkem proti bolesti až na 24 hodin při aplikaci 2x denně rán...
Přípravek Ibalgin se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, p...
Místní symptomatická krátkodobá léčba bolesti způsobené akutním namožením, podvrtnutím neb...
Přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest je určen k úlevě od příznaků chřipky a nachlazení....